Produce

Pepper- Jalapeno

avg. 8 per lb.
$2.00/lb. Avg. 1 lb.

Squash- Acorn

per lb.
$1.25/lb. Avg. 1 lb.

Squash- Yellow

avg. 2 per lb.
$2.00/lb. Avg. 1 lb.

Zucchini

avg. 2 per lb.
$2.00/lb. Avg. 1 lb.