USA Grown

Farmed in the USA

Apples- Jonathan

avg. 2 per lb.

$3.00 /lb.
Avg. 1 lb.
$24.00 /lb.
Avg. 1.25 lb.
$7.50 /lb.
Avg. 1 lb.
$8.00 /lb.
Avg. 4.5 lb.
$13.00 /lb.
Avg. 1.1 lb.
$8.00 /lb.
Avg. 15 lb.

Onion- Sweet Yellow

avg. 1 per lb.

$2.50 /lb.
Avg. 8 oz.

Pepper- Jalapeno

avg. 8 per lb.

$2.50 /lb.
Avg. 1 lb.
$2.50 /lb.
Avg. 1 lb.
$2.50 /lb.
Avg. 1 lb.